KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14577056
nr 1457 7056
Leida Rives
(1915-1989), Sverige
Komposition, Signerad. Blandteknik, bildmått: 20x13 cm, yttermått inklusive ram: 38x28 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
4.400 kr
måndag 28 mars 2022
kl 19:46:08
2.000 kr
2.200 kr
2.400 kr
2.600 kr
2.800 kr
3.400 kr
3.200 kr
3.400 kr (Budbetjänt)
3.600 kr
4.200 kr
4.000 kr
4.200 kr (Budbetjänt)
Leida Rives
Läs mer om Leida Rives